5 نگرانی قابل توجه در مورد خرید ملک در ترکیه چه مراحلی دارد

5 نگرانی قابل توجه در مورد خرید ملک در ترکیه چه مراحلی دارد

5 نگرانی قابل توجه در مورد خرید ملک در ترکیه چه مراحلی دارد

Blog Article

البته فراموش نکنید که برای اخذ وام باید پروسه هایی طی شود که گاها زمان بر هستند. فراموش نکنید که کلاهبرداران همواره در کمین شما هستند. بدیهی است که در این صورت بعد از گذتشن موعد پرداخت بدهی یا وام، خانه توسط طلبکار یا بانک ضبط میشود. بعد از گزینش ملک مورد نظر، بین خریدار و فروشنده قراردادی امضا خواهد شد که طی آن شما به عنوان خریدار مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به فروشنده پرداخت میکنید. مبلغ مورد نظر جهت انتقال به علاوهی کارمزد آن را پرداخت کنید، سپس فرم اطلاعات مربوط به پرداخت کننده و اخذ کننده را پر کنید. ضمنا به راحتی می توانید شغل را در کنار محل زندگی خود پیدا کنید، و به همین صورت شهر بسیار خوبی برای تفریح نیز میباشد.


خرید ملک در ترکیه چه مراحلی دارد

بزرگ ترین شهر های ترکیه تا سال 2019 فعلا پنج کلان شهر است که آنها به ترتیب استانبول ، آنکارا ، ازمیر ، بورسا و در نهایت آنتالیا نام دارند. ممکن است این سوال مهم در ذهن شما هم نقش ببندد که آیا با اخذ حق تابعیت ترکیه ملزم به گذراندن دوره اجباری خدمت سربازی در این کشور هستم؟ اما این روز ها خرید خانه با چند برابر این رقم نیز دیگر ممکن نیست. خرید خانه در ترکیه مراحلی مشخص و پیچیدهای دارد، آگاهی از این پروسهی حقوقی و مالی به شما کمک میکند تا سردرگم نشوید و به سهولت ملک مورد نظرتان در ترکیه را خریداری کنید. کسانی که با سرمایه خود توانسته اند ملک در ترکیه را خریداری کنند باید بدانند تازمان تنظیم سند، چه مراحلی را طی کنند. اگر شرایط این روش را ندارید، ما به شما روش های دیگری را پیشنهاد می کنیم که بتوانید از طریق آنها مهاجرت کنید. چنانچه در ترکیه به دنبال ملک می گردید ما می توانیم در این زمینه نیز به شما کمک کنیم پس با تماس با ما می توانید از شرایط آنها آگاه شوید و ما شما را برای خرید بهترین ملک در ترکیه که مقرون به صرفه نیاز شما باشد راهنمایی خواهیم کرد. دستگاه تهویه مطبوع، عامل اصلی میزان بالای مصرف برق است.


قانون حق پاسپورت ترکیه برای افرادی که از پیش صاحب ملک در این کشور هستند، شرایطی را پیشبینی کرده است. روال کار به این صورت می باشد که بعد از مراجعه به بنگاه های مسکن ابتدا باید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس بخرید، پس از آن به اداره ثبت اسناد رسمی یا نوتر ترکیه مراجعه کنید و مراحل خرید ملک را کامل کنید ( برای قطعی شدن خرید ملک در ترکیه توسط افراد خارجی ترجمه تابعیت شما ، کد مالیاتی و به همین شکل افتتاح حساب برای شما ضروری می باشد که این مراحل را در صورتی که از مشاوران ما استفاده کنید مشاوران و وکلای ما برای شما انجام خواهند داد.) سپس به اداره مهاجرت ترکیه بروید و درخواست خود را بنویسید سپس مصاحبه ای با شما انجام می گردد. نیز به اشتیاق اتباع کشورهای خارجی برای خرید ملک در ترکیه افزوده است. در زمان امضا، بیمه اجباری زلزله مورد نیاز است و شما باید سالانه آن را تمدید کنید. بسیار ارزان است. این مسئله سبب شده است که جامعه مهاجر در ترکیه ساکن شوند و خارجی ها اکنون ترکیه را به کشور های پر هزینه ترجیح دهند. کشور ترکیه به عنوان یکی از برترین مقاصد توریستی دنیا همواره مورد توجه گردشگران ایرانی بوده است.


مراحل خرید ملک در ترکیه

تاپوتاکس سیستم امن پرداخت بانکی در ترکیه است، که دو طرف قرارداد را از امنیت پرداختی مبلغ معامله مطمئن میسازد. هر یک از اتباع خارجی در ترکیه می توانند تنها تا مرز ۳۰ هکتار از اراضی جمهوری ترکیه را بخرند. بر حسب قانون شماره ۳۵ املاک و اراضی ترکیه که در سال ۲۰۱۲ تصویب شده یک تبعه ی خارجی میتواند ملک و اراضی در ترکیه بخرد البته اگر مساحت کل این املاک و اراضی از ۳۰ هکتار فراتر نرود و همجنین در محدوده ی منطقه ی نظامی قرار نگرفته باشد. بر حسب قانون جدیدی که در سال ۲۰۱۸ تصویب شده 1 تبعه ی خارجی میتواند با خرید خانه در ترکیه به ارزش ۲۵۰ هزار دلار حق شهروندی از کشور ترکیه اخذ کند. به دنبال آن پس از گذشت مدتی برای خانواده این عزیزان نیز تابعیت را دریافت نمود.استنادات ناموافقان خرید ملک در ترکیه چه مراحلی دارد

در صورتیکه این یادداشت برای شما آموزنده این صفحه است و مایل به پیدا کردن مطالب بیشتر هستید به این صفحه اینترنتی نگاهی داشته باشید و در این مورد بیشتر بدانید. هلدینگ حقوقی آپادالا با استفاده از بهترین متخصصین ، بهترین سرویس ها را در این زمینه ارائه می دهد.

Report this page