بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام در 1400 در 35 قدم... - DRWAYS.COM

بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام در 1400 در 35 قدم... - DrWays.com

بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام در 1400 در 35 قدم... - DrWays.com

Blog Article

نحوه کار و عملکرد این نرم افزار نیز با سایر برنامه ها یکسان است و شما نیازمند دریافت سکه و سپس سفارش تعداد فالوور دلخواه خود خواهید بود. در بخش نام بهتر بود از کلیدواژههای مرتبط با صنعت نظیر پوشاک، اکسسوری، زنانه و مردانه و … اما در نینجاگرام شما می توانید یک سری هشتگ را به برنامه بدهید تا بعد از آن، نینجاگرام به صورت خودکار پست هایی که مرتبط با آن هشتگ ها هستند را لایک کند و پیج های مرتبط را نیز فالو کند. سلام جناب گرشاسبی.من پیج آشپزی و شیرینی پزی دارم.دوسال پیش درستش کردم ولی بعد یکسال بیخیالش بودم .الان دوباره دارم پست میزارم ولی اصلا فالور جدید نمیگیره با اینکه دایم برای سایر پیجهای غذا کامنت میزارم و هر روز هم دوتا پست خود و استوری میزارم و پیج های مهم رو هم منشن میکنم..به نظرتون باید چه کاری انجام بدم؟ فالوورهای دریافتی از این برنامه ایرانی هستند و به همین دلیل امکان تعامل بیشتر آن ها بعد از فالو کردنتان، بسیار زیاد است. یکی دیگر از مزایای استفاده از نرم افزار افزایش فالوور، امکان بالا بردن تعداد ویو و لایک نیز هست، به خصوص برای پیج های کاری که تعداد لایک کمی دارند.


یکی از امکانات جالبی که این نرم افزار دارد، امکان ثبت سفارش برای افراد دیگر است. از آن گذشته، در بخش نام هم مجددا اسم برند عنوان شده که این کار اشتباه است. برخلاف اسم طولانی و نسبتا سختی که این اپلیکیشن دارد، کار با آن بسیار راحت و ساده است. از اسم این نرم افزار کاملا مشخص است که برای افزایش تعداد فالوور، ویو استوری یا ویدیو و لایک کاربرد دارد. از نظر پایداری: اکانت هایی که در این نوع فالوور واقعی و لایکزن شما را فالو میکنند، همگی چند سال هست که دارای فعالیت می باشند و از سمت اینستا وریفای شده اند. افراد دیگر نیز برای دریافت سکه، باید اکانت شما را فالو و لایک کنند. این برنامه که دارای two hundred هزار نصب فعال است، یک برنامه ایرانی برای افزایش فالوور است و به همین دلیل نیز فالوورهایی که شما دریافت می کنید، واقعی و ایرانی هستند. این برنامه هشتگ های محبوب در یک دوره زمانی را شناسایی می کند و به شما معرفی می کند تا در پست هایتان از آن ها استفاده کنید و به این ترتیب هم وارد صفحه اکسپلور شوید و هم فالوور های فعال و واقعی دریافت کنید. بدین ترتیب هم تعامل پیج شما با دیگران افزایش پیدا می کند و اینستاگرام برایتان امتیاز در نظر می گیرد و هم به هدف خود یعنی افزایش فالوور واقعی و رایگان می رسید.


توجه داشته باشید که هدف شما از ایجاد یک پیج اینستاگرام و افزایش فالوور آن، شناساندن برند خود به کسانی است که این برند را نمی شناسند یا تنها نامی از شما شنیده اند و در مرحله دوم است که هدف ما بر روش مشتریانی است که برند شما را می شناسند و دنبال کننده شما هستند. با اتصال صفحه فیسبوک خود به اینستاگرام و بیزینسی کردن آن، قادرید پستهای خود را در شبکههای اجتماعی متعددی انتشار دهید و ارتباط خود با مخاطبین را فقط به اینستاگرام محدود نکنید. با این حال، دنیای تکنولوژی کار را کمی آسان تر کرده است، چون این روزها شاهد وجود تعداد زیاد اپلیکیشن های مختلف هستیم، نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام نیز یکی از همین اپلیکیشن هایی است که برای افزایش فالوور و حتی کامنت و لایک، کاربرد دارد و مزیت آن، رایگان بودنش است. البته نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که نینجاگرام یک برنامه خارجی است و برای استفاده از آن باید اشتراک خریداری کنید، اما مانند سایر برنامه ها نسخه آنلاک شده آن نیز در سایت ها وجود دارد که می توانید دانلود و نصب کنید. طبق تحقیقات انجام گرفته، نزدیک به ۵۵٪ از افراد بین ۱۳ تا ۳۵ سال، هر هفته حداقل یک بار یک محتوای MEME را با دوستان خود به اشتراک میگذراند؛ پس این بهترین فرصت برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت اُرگانیک است.


نینجاگرام را می توان به عنوان بهترین نرم افزار برای رشد پیج اینستاگرام دانست. به همین دلیل، بسیاری از ایرانیها ساعات زیادی در شبانه روز را در اینستاگرام سپری میکنند. البته هنگام استفاده از این برنامه باید دقت کنید، چون سرعت سرور کافه اینستا بالا است، تعداد خیلی زیادی فالوور را در مدت کم به پیج شما اضافه می کند که این موضوع باعث می شود زنگ هشدار اینستاگرام به صدا در بیاید و پیج شما را به مدت 15 روز محدود کند، پس سرعت کمی داشته باشید. فالوور های ایرانی اینستاگرام ارسالی از جانب ما دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و حتی پروفایل های واقعی نیز به تعداد زیادی در این فالوور ها دیده میشود. هر سرویسی که توسط سایت ما ارائه میشود با پشتیبانی همراه است. چنانچه شما علاقه داشته باشید که در کسب و کار خود در فضای اینستاگرام با رشد بالایی روبهرو شوید صددرصد تعامل با دیگر رقبا و همکاران نکته بسیار مهمی است که شما میتوانید از آن به نحو احسن استفاده کنید.

ربات ریپورت اینستاگرام

Report this page